نتایج جستجو برای عبارت :

شعر شادی درمدرسه

پای خود را از گلیم دیگران بیرون بکشدست خود از آستین این و آن بیرون بکشخود قلم در کف بگیر و نقش تازه خلق کنسر نوشتت را ز دست آسمان بیرون بکشبرتری از هرکه هست و بهتری از هر چه بودروح را از بردگی ناکسان بیرون بکشمن نمی گویم ننوش از آب انگور حیاتجام خود از محفل نعره کشان بیرون بکشغم نباش و مردمان را پای بند خود نکنمثل شادی رقص از پیر و جوان بیرون بکشدشنه داری دشمنان دوست را گردن بزنتیغ نامردی ز کتف دوستان بیرون بکشسخت می گیرد جهان بر مردمان اهل حق

* نشست کتابخوان (مدرسه ای)درمدرسه شهیدجوادنقوی بامحوریت هفته کودک برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازدانش آموزان به ارایه کتابهایی ازاین قبیل پرداختند:
-کتاب:داستان های دوستی .نوشته:سیدمحمدمهاجرانی.ارایه توسط:زهره ملکی
-کتاب:زاغ وصار. نویسنده:جعفرابراهیمی.ارایه توسط:فاطمه ایمانی
-کتاب:دوالپا. نویسنده:محمدرضایوسفی.ارایه توسط:محدثه ذاکری
-کتاب:آنچه یک دانش آموزبایدبداند .نویسنده:رضاسلیمی.ارایه توسط:مریم دولتی
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):هرکس حرفی رابه من بیاموزدمرابنده خودساخته است.
به پاس زحمات نیم قرن فرهنگیان روستای حصارساتی ازطرف شورا آقایان احمدعلی نقی بیگی , مهدی تاجیک وجعفرصادقی ودهیار آقای اسماعیل خمسه مراسمی درهفته معلم, اردیبهشت ۹۸ درمدرسه وحسینیه حصارساتی باحضور جمع کثیری ازفرهنگیان واهالی محل برگزارگردید.
ضمن تشکراززحمات این عزیزان عکسهایی ازاین مراسم دراین بلاگ ارسال میگردد.

به کارگیری مهارت های خود مختاری برای اهداف دانش آموزان 
یکی از معمول ترین عوامل ترک تحصیل،‌افزایش مشکلات انضباطی وحضور ضعیف است که منجربه عدم موفقیت در دروس وحفظ دانش آموز می شود . مورد دوم یکی از قوی ترین پیش بینی کننده های ترک تحصیل است . دانش آموزانی که از این تجربیات  برخوردارند می تواننداز گسترش اهداف وطرح های عملی که به آنها در حل مشکلات درمحدوده این مسائل کمک می کند بهره برند برنامه « بازبینی کردن وپیوند دادن » سینکلر ودیگران ( ۱۹۹۸)
حجت الاسلام محمد سبزی

تحصیلات:
- حاج آقا سبزی دوره ابتدایی را در زادگاهش منجقان، دوره راهنمایی در مدرسه شبانه روزی دوزج و دوره دبیرستان را درمدرسه شبانه روزی روستای علیشار تحصیل نموده و در رشته علوم تجربی موفق به اخذ مدرک دیپلم شده اند.

- سال 1377 وارد حوزه علمیه شده و سطح یک حوزه را در مدرسه حضرت ولی عصر (عج) ساوه سپری کرده و بعد از آن برای ادامه تحصیل به قم هجرت نموده و سطوح عالی را در مدرسه فیضیه و آیت الله گلپایگانی تا درس خارج به مدت 13
حجت الاسلام محمد سبزی
تولّد:
تاریخ تولّد: ایشان متولد 22 بهمن 1357 (متولد انقلاب)
مکان تولّد: روستای منجقان (بخش خرقان شهرستان زرندیه)
لازم به ذکراست محمد سبزی در خانواده ای مذهبی، معتقد، خوش نام و کشاورز متولد شده و رشد یافته است.

تحصیلات:
حاج آقا سبزی دوره ابتدایی را در زادگاهش منجقان، دوره راهنمایی در مدرسه شبانه روزی دوزج و دوره دبیرستان را درمدرسه شبانه روزی روستای علیشار تحصیل نموده و در رشته علوم تجربی موفق به اخذ مدرک دیپلم شده اند.

حجت الاسلام محمد سبزی
تولّد:
تاریخ تولّد: ایشان متولد 22 بهمن 1357 (متولد انقلاب)
مکان تولّد: روستای منجقان (بخش خرقان شهرستان زرندیه)
لازم به ذکراست محمد سبزی در خانواده ای مذهبی، معتقد، خوش نام و کشاورز متولد شده و رشد یافته است.

تحصیلات:
حاج آقا سبزی دوره ابتدایی را در زادگاهش منجقان، دوره راهنمایی در مدرسه شبانه روزی دوزج و دوره دبیرستان را درمدرسه شبانه روزی روستای علیشار تحصیل نموده و در رشته علوم تجربی موفق به اخذ مدرک دیپلم شده اند.

سردرد ملکه شدید شده بود وهر چه از شب می گذشت بر شدتش افزون می گشت. ملکه آن شب را بادرد و نج سپری کرد و ناله زد واشک ریخت. بالاخره صبح سه شنبه،اشعه خورشید تاریکی شب را دریدو صفحه زمین را روشن ساخت امابانو هر دو چشمش را از دست داد وبر اثر یک بیماری مرموز بکلی نابیناشد. بانو سخت متاثر گردید، دیگرهیچ چیز را نمی دید. از غم کوری،سردرد را فراموش کرد . نمی دانست آیا دیدگانش قابل معالجه هست ودرمان می پذیرد یا خیر؟
سید محمد سعید افندی که خوداز استادان و
تاریخ :97/10/12
صورتجلسه کمیته کمک به رعایت مقررات وامور انضباطی
درتاریخ 12/10/97روزچهارشنبه جلسه ای با حضورمدیر،معاون،
اعضاء شورای دانش آموزی واعضاء کمیته کمک به رعایت مقررات وامور انضباطی در محل
دفتر آموزشگاه برگزار گردید وبین اعضا بحث وتبادل نظر شد ومدیر آموزشگاه درخصوص
اهمیت نظم ومقررات درمدرسه وزندگی دانش آموزان ایراد سخن نمودندودر مورد نقش
اعضاءکمیته در برگزاری نظم وانضباط در مدرسه توضیحات لازم را ارائه نمودندومقرر
گردید اعضا کمیته ب
تعاریف برنامه ریزی درسی:
۱_از نقطه نظر از نظر تخصصی اصطلاح برنامه ریزی درسی معادل )Curriculumدر واقع Development( و planning) (Curriculum است.یادگیری ، می توان مفهوم برنامه ریزی درسی را توضیح داد.درواقع یادگیری برآیند نهایی و تأثیر متقابل بسیاری از عوامل آموزشی پرورش از جمله محتوای آموزشی، روشهای تدریس ، ویژگی هایدانش آموزان، ابزار و وسایل آموزشی، جو حاکم بر کلاس ، سنجش و اندازه گیری تحصیلی و ... می باشد . بنابراین می توان گفت که یادگیری ، متغیری مرکب و پی
 آن هنگام که در جلوی چشمان پاکت یاران شهادت طلب می رفتند و شجاعت را در عین از خود گذشتگی و ایثارتمام کردند تا آن هنکام که در بین تیر و ترکشهای فراوان ایستادی و نماز بر پا داشتی، هیچ نمی پنداشتی که نعمت بزرگ شهادت نصیب تو نیز خواهد شد .
حال رفتی و ما مانده ایم، ای شهید پاک نام و یادت در میان تمام ذهن ها تمام ایثار ها و تمام
شجاعت ها به جا مانده، حال این حسرت شهادت را چه کنم ، مگر این که تو سفارش این بنده ی حقیر را بکنی ای پاک ترین پاک نامان...خالصانه
همسایه ی طبقه ی بالایمان دوکره اسب دارد.زیادی جوانندوچابک.هرشب ازساعت بیست وسی تابیست ودو شیهه کنان به دنبال هم روی اعصاب من وداداشم واحتمالاهمسایه های سمت چپی وراستی ودیواربه دیوارشان یورتمه میروند.البته داداشم بهشان کره اسب میگوید وگرنه حتما اسم های قشنگی دارند.فکرنمیکنم ثبت احوال هم کره اسب راقبول کندهرچند که بهشان میآید.به هرحال اصوات عجیب وگوشخراشی ازشان به گوش میرسدکه خوشایندمان نیست.همسایه ی طبقه ی بالای سابقمان هم زن وشوهرجوان
شرح وظایف پست سازمانی 2- معاونت فناوری آموزشی
وظایف عمومی:
-        همکاری و تعامل با مدیر و سایر معاونین وکارکنان آموزشگاه در فراهم سازی زمینه لازم جهت تحقق بخشیدن به اهداف مصوب دوره یا دوره‌های تحصیلی با همکاری و مشارکت کارکنان، دانش آموزان و اولیای آنها، و با بهره گیری از امکانات و ظرفیت‌های داخل و خارج از مدرسه. همکاری با سایر معاونین و کارکنان آموزشگاه در جهت بهبود امور و افزایش بهره وری در مدرسه
ـ          ایجاد محیطی آموزنده و پر
نمی دانم نام آیت الله شفتی را شنیده اید یا خیر؟ 
اما داستان جالب و آموزنده ای است. یکی ازعلمای ربانی قرن دوازدهم مرحوم سید محمد باقر شفتی رشتی معروف به حجه الاسلام شفتی است که ازمجتهدین برازنده و پرهیزکار بود، او بسال 1175 ه-ق درجرزه طارم گیلان دیده به جهان گشود و بسال 1260درسن 85سالگی دراصفهان از دنیا رفت و مرقد شریفش درکنار مسجد سید اصفهان، معروف ومزار علاقمندان است. وی درمورد نتیجه ترحم، و فراز و نشیب زندگی خود، حکایتی شیرین دارد که دراینجا م
با سلام وخسته نباشید((پارس آباد))جناب سبحانی منطقه ما فعلا چنین بخشنامه ای نیومده بعد از خواندن مطالب شما سامانه امین رو بررسی کردم اسامی دانش آموزان بود ولی خبری ازنمره نبود با مسئول منطقه هم تماس گرفتم ولی جواب نگرفتم شما می فرمایید من چیکار کنم دوباره ارسال اطلاعات انجام بدم بعد مراحلی شما فرمودین یا نه منتظر باشم ببینم منطقه خودمون بخشنامه می کنن در ضمن من با یه مدرسه تماس گرفتم گفتن علاوه براسامی نمره هم هست
با سلام خدمت همکار محترم
م
به طور کلی رنگ اولین چیزی است که بیننده از بسته بندی درک می کند ،شکل و نوشته به ترتیب بعد از رنگ سبب جذب مشتری می گردند.به همین دلیل رنگ یکی از مهم ترین عوامل انگیزشی در خرید محصول است. با شرکت در دوره های رنگ شناسی بیشتر با مفهوم رنگ آشنا شوید با ما تماس بگیرید.
رنگ در صنایع بسته بندی
نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد استفاده به جا از رنگ ها می باشد. به عنوان مثال رنگ سبز بسته به جای استفاده می تواند بیان گر فساد و پوسیدگی و از طرف دیگر می تواند
باسلام وخسته نباشید((پارس آباد))
دانش آموز پایه هشتم داریم که امتحان نوبت اول دریکی ازدروس یک نمره در موقع شمارش کم داده شده بود که به معلم اعتراض کرده و معلمش هم گفته تصحیح می کنم ونمره ات را می دهم اما به هر علت یادش رفته و به مدیر و معاون مدرسه اطلاع نداده که تصحیح کنیم الان دانش آموز آمده و می گوید باید نمره منو در نوبت اول بدین بنظر شما در این بازه زمانی می شود نمره نوبت اول را در متوسطه دوره اول تغییر داد

با سلام خدمت همکار محترم
اگر دبیر م
باسمه تعالی
برنامه امتحانات نوبت اول کلاس نهم
باسلام:احتراماً بدینوسیله برنامه امتحانات نوبت اول (دیماه 98)فرزندتان راکه درجلسه شورای دبیران مورخ21/9/98به تصویب رسیده است. به شرح جدول زیراعلام می گردد. 
خواهشمنداست ضمن نظارت دقیق برمطالعه وی به ساعت وتاریخ امتحانات توجه داشته باشید.

ساعت شروع
موادامتحانی
تاریخ امتحان
ایام هفته
ردیف

8صبح
ریاضی
14/10/98
شنبه
1

8صبح
زبان انگلیسی
16/10/98
دوشنبه
2

8صبح
علوم تجربی
18/10/98
چهارشنبه
3

8صبح
مطالعات اجتماعی
21/
باسمه تعالی
برنامه امتحانات نوبت اول کلاس هشتم
باسلام:احتراماً بدینوسیله برنامه امتحانات نوبت اول (دیماه 98)فرزندتان راکه درجلسه شورای دبیران مورخ21/9/98به تصویب رسیده است. به شرح جدول زیراعلام می گردد. 
خواهشمنداست ضمن نظارت دقیق برمطالعه وی به ساعت وتاریخ امتحانات توجه داشته باشید..

ساعت شروع
موادامتحانی
تاریخ امتحان
ایام هفته
ردیف

9:30صبح
ریاضی
14/10/98
شنبه
1

زبان انگلیسی
16/10/98
دوشنبه
2

علوم تجربی
18/10/98
چهارشنبه
3

مطالعات ا

باسمه تعالی
برنامه امتحانات نوبت اولکلاس هفتم
خواهشمنداست ضمن نظارت دقیق برمطالعه وی به ساعت وتاریخ امتحانات توجه داشته باشید.

ساعت شروع
موادامتحانی
تاریخ امتحان
ایام هفته
ردیف

11صبح
ریاضی
14/10/98
شنبه
1

11صبح
زبان انگلیسی
16/10/98
دوشنبه
2

11صبح
علوم تجربی
18/10/98
چهارشنبه
3

11صبح
مطالعات اجتما
راهکارهای مناسب جهت شاداب سازی در مدارس
عصری که ما در آن زندگی می کنیم به کلی متفاوت از زمان های گذشته است پدیده های جدید متنوع و به هم پیچیده آنچنان فراوان و نو به نو شده اند که دانایی ها، توانایی ها و امکانات را اجتناب ناپذیر می کند. البته این دانستنی ها و مهارت ها باید قادر باشند امنیت روانی و احساس زیبایی دوستی را در مواجهه با مشکلات زندگی تضمین کند. در روند استفاده از امکانات در راه مقابله منطقی و فراگیر مسایل دنیای جدید به خصوص نگرش های
یک:
فراق درد ندارد ...هزار پا دارد ...
که هرکجا که می روی ... پاش هم با تو ست !
دو:
میان دو چشم ات خیال های من خوابیده ....
بیدار نمی شوند ...چون دست های خدا درکار است!
سه:
ویران کرده ای کلبه آرزوهای من و رفته ای ...
بولدوزر!
به کسری از ثانیه هم می توان ساخت ...
آسمانخراش هاش!
چهار:
به مرگ من که مطمئن شدی ...رفتی و دنبال دیگری ...
سوختی و برگشتی و به مرگ من قسم ... : که هیچ کس مثل من نبود!
پنج:
آه ...توی فنجان قهوه ات نبودم ...
که با تلخی شیرین توی گلویت صفا کنم ....
انقدر بد
سلام و خداقوت خدمت جناب سبحانی گرانقدر((نیره دست پیمان))
دانش آموزان دوازدهم تجدیدی دی ماهی در مدرسه داریم دروس پودمانی آنها چگونه هستش؟
باز هم مثل خرداد 5تا لیست پودمانی دارن و بعد یک لیست کلی از همون درس دارن؟ یا فقط لیست درس را دارن بدون لیست های پودمانی؟؟

با سلام خدمت همکار محترم
اگر فنی هستید که فقط پودمان افتاده را سناد نشان می دهد و انتخاب می کنید ولی اگر کاردانش هستدی هر پنج پودمان را نشان می دهد و باید نمره پودمانهای قبول شده از دور
باسلام. خسته نباشید. جناب آقای سبحانی اگر دانش آموزی پایه دهم رشته کاردانش دولتی فقط تا پایان مهر در مدرسه بوده و بعدا حضور نداشته می تواند الان می تواند درمدرسه ادامه تحصیل بدهد ( حتی با گواهی پزشکی )؟؟؟؟ خیلی ضروری . سپاسگزارم. چکارکنیم ؟؟؟ ((داریوش-بوشهر))

با سلام خدمت همکار محترم
گواهی پزشکی این فرد در شورای مدرسه بررسی و رای بر موجه بودن غیبت این فرد داده شود در اینصورت برای نمرات نوبت اول 97 و الان می تواند در کلاس حضور داشته و در امتحانات
ویژگی عمومی رنگ ها : رنگ زرد شادترین رنگ در طیف رنگ ها و در چرخه رنگ، متضاد رنگ بنفش می باشد. این رنگ با ترکیبی از رنگهای بنفش یا آبی بسیار زیبا خواهد شد. رنگ زرد با توان پرتو افکنی زیاد بیشتر پرتو های دریافتی را بازتاب می نماید و از بسیاری از ویژگی های رنگ سفید نیز برخوردار است . زرد رنگی ترش است و نمودار ترشی های متفاوت. صدای زیر ویولن زرد است، آواز بلبل و قناری زرد است و وقتی یکدست باشد شادی آفرین و هنگامی که با تغییرات زمینه های رنگی همراه باش
نوجوان بزهکار
طرح چنین سؤالی پاره ای از مردم را مضطرب و نگران می کند.از تحقیقاتی که درباره ۵۰۰ نفر نوجوان بزهکار و مقایسه آنها با ۵۰۰ نفر نوجوان سالم به عمل آوردند چنین نتیجه گرفتند که :

میان آن دو گروه تفاوت بدنی یا فیزیولوژیک محسوس وجود ندارد . بنابراین نمی توان نقص عضو یا بدن را از خصایص بزهکاران به شمار آورد
نوجوانان بزهکار از فقروعقب ماندگی تربیتی وآموزشی رنج می برند.
نوجوانان بزهکار،اشخاص نا آرام وبی قرارند و نمی توانند جایی مستقر شو
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- پسرخاله من  همسرش  ا خانواده مهندس شعشعانی است- ایشان درخواست کرد من روزی به نزد ایشان بروم- خانه ای درشما کشتی وتصور میکنم طولانی ترین استخررا منزل در ان خانه  بود  ومن تصور میکنم که ایشان درامریکا زمانی  مهندسی میخواند  به قایق پاروئی وغواصی علاقمند میشود وبهمین دلیل انرا ساخته باشد  دو  دختر ایشان  فارسی بلد بودند ولی دو دختر دیگر ایشان که بسیارکوچکتربودند درسطح راهنمائی تصور میکنم که فارسی را
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصیاست-مقاله ای  بسیارجالب در روزنامه -وطن امروز برای همین شنبه  بنام لیبرال پوپولیسیم بهنگارش جناب اقای صادق فرامرزی رحمت الله علیه- امید است اشتباه های این حقیر راگوشزد کنند انشالله  ایشان درسرتیتر  بحثی از شورای شهرداری کردند فکر میکنم تعداد مسائلی که میخماستند به جواب برسند زیادنباشد- مرحوم دکتر محمدی  رحمت الله علیه – فرمودند درامریکا  یک روش تحقیقاتی شروع شد که بصورت سادهشماکتاب راتمام بخوایند  وب
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت: 11:52
توسط:دریا سهیلی ازبروجرد
باسلام وخسته نباشید خدمت برادر گرامیدرمدرسه ما دو دانش آموزان سال دهم رشته ریاضی داشتیم که در تابستان تغییر رشته داده اند ودرسال جدید 99-98 آنها دوباره به مدرسه مراجعه نمودند که نمی خواهند دررشته جدید به کلاس بروند ومی خواهند دورباره به همان رشته سال دهم در یازدهم ادامه تحصیل دهند وکارهای مربوط به لغو تغییررشته انجام شد ولی وقتی که می خواهم اطلاعات دیگر دانش آموزان تابستان را وارد سایت ام

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها